PROMAX

learn more about Promax Company
Wdrażamy przyjazne technologie

Instalacje IT

Współczesne sieci wymiany danych

Transmisja danych we współczesnych sieciach IT nie ogranicza się wyłącznie do relacji komputer - serwer. Ilość urządzeń, które wykorzystują łącza danych do pracy on-line rośnie z miesiąca na miesiąc, a możliwości zastosowania transmisji przewodowej lub bezprzewodowej są ograniczone jedynie pomysłowością twórców aplikacji i platform sprzętowych.

Kamery, smarfony, kontrolery przejść, centrale pożarowe, systemy bezpieczeństwa - sieci IT pozwalają na integrację w skali globalnej. Mnogość protokołów stawia jednak wysoko poprzeczkę wymagań instalatorom i integratorom.

Budujemy nowoczesna infrastrukturę miedzianą, światłowodową oraz bezprzewodową na potrzeby współczesnych obiektów. Doświadczenie zebrane przez lata wykonywania systemów okablowania strukturalnego daje nam powód do dumy, a także zapewnia naszym klientom kompleksową usługę "pod klucz".

Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami do pomiarów okablowania sieciowego. Należy do nich najnowszy produkt firmy Fluke, DTX-1800. Dzięki pomiarom wykonywanym tym urządzeniem zapewniamy pełny audyt okablowania oraz protokołów sieciowych zarówno w naszych instalacjach, jak i w weryfikowanych przez nas instalacjach użytkowanych przez naszych klientów.

Okablowanie strukturalne - projektowanie i instalacja

Wg definicji w wikipedii "System okablowania strukturalnego to produkt złożony z wielu komponentów (kabli, elementów połączeniowych, elementów dopasowujących, i innych) spełniających wymagania określonych norm, służących do budowy pasywnej infrastruktury kablowej niezależnej od specyficznych zastosowań."

Ten lapidarny zapis nie oddaje rzeczywistego skomplikowania struktur kablowych, które umożliwiają transmisje danych z prędkością do 10Gbps do komputera na biurku.

Budowa wielopoziomowych i rozległych sieci okablowania strukturalnego wymaga doświadczenia i dużej wiedzy. W tym zakresie zaufało nam już wielu klientów, a ich satysfakcja jest tym większa, im więcej czasu minęło od zakończenia prac.

Nasze zaangażowanie zaczyna się na etapie koncepcji i wyboru systemu, etap projektowania pozwala zdefiniować szczegóły, wykonanie i testy zamykają proces budowy infrastruktury kablowej. Dokumentacja i certyfikat potwierdzają kompetencje.
Poprawne testy powykonawcze oraz wieloletnie certyfikaty pokazują, że nakłady poniesione na szkolenie pracowników nie idą na marne, a procentują z czasem.

Bez ograniczeń, bez wątpliwości, bez problemów - gwarancja rozciągnięta na 20 lub 25 lat pozwala spać spokojnie.

  • Promax oferta firmy
  • Promax oferta firmy
  • Promax oferta firmy
  • Promax oferta firmy
© 2023 Promax Sp z o.o.
echo ' ';